وبلاگ

ورک پرمیت کانادا

ورک پرمیت کانادا 🇨🇦 | صفر تا 100 ویزای کاری کانادا

ورک پرمیت کانادا چیست؟

در این نوشته گروه تخصصی ویزا ویرا قصد دارد به توضیحاتی در مورد ورک پرمیت کانادا و انواع آن به طور کامل بپردازد.

ورک پرمیت کانادا یا مجوز کار، سندی است که به اتباع خارجی اجازه می دهد تا به طور قانونی در کانادا کار کنند. انواع مختلفی از مجوزهای کار وجود دارد که هر کدام شرایط و الزامات خاص خود را دارند.

دو دسته اصلی مجوزهای کار کانادا عبارتند از:

 • مجوز کار بر اساس پیشنهاد شغلی از کارفرما: این نوع مجوز به شما اجازه می دهد تا برای کارفرمای خاصی در کانادا کار کنید. کارفرمای شما باید برای LMIA (ارزیابی تاثیر بازار کار) از دولت کانادا تاییدیه بگیرد و نشان دهد که نتوانسته است برای این شغل از بین شهروندان یا اقامت دائم کانادا کارمند واجد شرایط پیدا کند.
  مجوز کار آزاد: این نوع مجوز به شما اجازه می دهد تا در کانادا برای هر کارفرمایی کار کنید. برخی از مجوزهای کار آزاد نیاز به LMIA ندارند.

موارد زیر از جمله شرایط عمومی برای اکثر مجوزهای کار کانادا است:

 • شما باید از سلامت و سوابق پاک کیفری برخوردار باشید.
 • باید توانایی مالی کافی برای حمایت از خود و اعضای خانواده خود در کانادا را داشته باشید.
 • باید مدرک تحصیلی و تجربه کاری مرتبط با شغل پیشنهادی را داشته باشید.

برای درخواست مجوز کار کانادا، باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت ویزا ویرا اقدام کنید.

شما باید تمامی مدارک و اطلاعات مورد نیاز را ارائه دهید و هزینه پردازش را بپردازید.

مدت زمان پردازش درخواست مجوز کار کانادا می تواند متفاوت باشد.

به طور کلی، می توانید انتظار داشته باشید که درخواست شما طی 4 تا 6 ماه پردازش شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مجوزهای کار کانادا، می توانید با کارشناسان مجرب گروه تخصصی ویزا ویرا تماس بگیرید.

 

با داشتن ورک پرمیت کانادا می توانید

با داشتن ورک پرمیت کانادا، شما می توانید از مزایای متعددی از جمله موارد زیر بهره مند شوید:

کار در کانادا

مهمترین مزیت داشتن ورک پرمیت کانادا این است که به شما اجازه می دهد تا به طور قانونی در این کشور کار کنید. شما می توانید برای هر کارفرمایی در کانادا که شما را استخدام کند، کار کنید، به شرطی که شرایط مورد نیاز آن شغل را داشته باشید.

درخواست برای اقامت دائم

بسیاری از مجوزهای کار کانادا مسیر را برای درخواست اقامت دائم این کشور هموار می کنند. پس از کسب تجربه کاری و ارتباط با جامعه کانادا، شما می توانید برای اقامت دائم و در نهایت برای شهروندی کانادا درخواست دهید.

سفر به کانادا

با داشتن ورک پرمیت کانادا می توانید به طور مکرر به این کشور سفر کنید و از مزایای اقامت در آن مانند خدمات بهداشتی و آموزشی بهره مند شوید.

حمایت از خانواده

برخی از مجوزهای کار کانادا به شما اجازه می دهد تا همسرتان و فرزندان تان را نیز به این کشور ببرید.

کسب درآمد به دلار کانادا

شما می توانید با داشتن ورک پرمیت کانادا به دلار کانادا درآمد کسب کنید که می تواند به شما در ارتقای سطح زندگی خود و خانواده تان کمک کند.

دسترسی به فرصت های آموزشی

شما می توانید در حین کار در کانادا در دانشگاه ها و موسسات آموزشی این کشور نیز تحصیل کنید.

تجربه زندگی در کشوری توسعه یافته

کانادا کشوری توسعه یافته با کیفیت زندگی بالا است. با داشتن ورک پرمیت می توانید از فرصت های متعددی که این کشور ارائه می دهد بهره مند شوید و زندگی خود را در آن بسازید.

توجه داشته باشید که شرایط و مزایای ورک پرمیت کانادا بسته به نوع مجوز کار شما می تواند متفاوت باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد مجوز کار مورد نظر خود، باید به یک متخصص مهاجرت معتبر مراجعه کنید.

 

ورک پرمیت کانادا 🇨🇦 | صفر تا 100 ویزای کاری کانادا

ورک پرمیت کانادا 🇨🇦 | صفر تا 100 ویزای کاری کانادا

انواع ورک پرمیت

انواع مختلفی از ورک پرمیت کانادا وجود دارد که هر کدام شرایط و الزامات خاص خود را دارند. دو دسته اصلی ورک پرمیت عبارتند از:

ورک پرمیت با کارفرمای مشخص (Employer-Specific Work Permit):

 • این نوع مجوز به شما اجازه می دهد تا برای کارفرمای خاصی در کانادا کار کنید.
 • کارفرمای شما باید برای LMIA (ارزیابی تاثیر بازار کار) از دولت کانادا تأییدیه بگیرد و نشان دهد که نتوانسته است برای این شغل از بین شهروندان یا اقامت دائم کانادا کارمند واجد شرایط پیدا کند.

برخی از نمونه های این نوع مجوز عبارتند از:

 • مجوز کار بر اساس پیشنهاد شغلی از کارفرمای کانادایی (High-Skilled Talent Work Permit): این مجوز برای مشاغلی که به مهارت و تحصیلات بالا نیاز دارند صادر می شود.
 • مجوز کار بر اساس انتقال بین شرکتی (Intra-Company Transfer Work Permit): این مجوز برای کارمندانی صادر می شود که برای شرکتی چند ملیتی کار می کنند و می خواهند به شعبه کانادایی آن شرکت منتقل شوند.
 • مجوز کار بر اساس مجوز تحصیلی پس از فارغ التحصیلی (Post-Graduation Work Permit): این مجوز به فارغ التحصیلان دانشگاه ها و موسسات آموزشی معتبر در کانادا اجازه می دهد تا برای کسب تجربه کاری در این کشور کار کنند.

 

 ورک پرمیت آزاد (Open Work Permit):

 • این نوع مجوز به شما اجازه می دهد تا در کانادا برای هر کارفرمایی کار کنید.
 • برخی از مجوزهای کار آزاد نیاز به LMIA ندارند.

برخی از نمونه های این نوع مجوز عبارتند از:

 • مجوز کار بر اساس توافقنامه تجارت آزاد (Free Trade Agreement Work Permit): این مجوز به شهروندان کشورهای عضو توافقنامه های تجارت آزاد با کانادا اجازه می دهد تا در این کشور کار کنند.
 • مجوز کار بر اساس تجربه کاری (Work Experience Work Permit): این مجوز به افرادی که حداقل یک سال سابقه کار در زمینه مرتبط با شغل پیشنهادی در کشور خود دارند صادر می شود.
 • مجوز کار بر اساس مجوز تحصیلی پس از دیپلم (Post-Diploma Work Permit): این مجوز به فارغ التحصیلان برنامه های دیپلم و کارشناسی فنی در کانادا اجازه می دهد تا برای کسب تجربه کاری در این کشور کار کنند.

 

موارد زیر از جمله شرایط عمومی برای اکثر مجوزهای کار کانادا است:

 • شما باید از سلامت و سوابق پاک کیفری برخوردار باشید.
 • باید توانایی مالی کافی برای حمایت از خود و اعضای خانواده خود در کانادا را داشته باشید.
 • باید مدرک تحصیلی و تجربه کاری مرتبط با شغل پیشنهادی را داشته باشید.

برای درخواست مجوز کار کانادا، باید به صورت آنلاین از طریق وب سایت ویزا ویرا اقدام کنید. 

مدت زمان پردازش درخواست مجوز کار کانادا می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، می توانید انتظار داشته باشید که درخواست شما طی 4 تا 6 ماه پردازش شود.

ورک پرمیت بسته (Close work permit)

ورک پرمیت بسته یا مجوز کار با کارفرمای مشخص (Employer-Specific Work Permit) به شما اجازه می دهد تا برای کارفرمای خاصی در کانادا کار کنید. این نوع مجوز در مقابل ورک پرمیت آزاد (Open Work Permit) قرار می گیرد که به شما اجازه می دهد برای هر کارفرمایی در کانادا کار کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان در مورد ویزای ورک پرمیت کانادا از طریق لینک های زیر با کارشناسان ویزا ویرا در ارتباط باشید.

تماس: 0218857447909121145321

اینستاگرام: visa.viraa@

واتساپ: 989125802190

 ایمیل: info@visavira.com

آدرس: تهران ، شهرک غرب، حیطه ی فعالیت کاری سراسر کشور

ساعت کاری: 10 الی 22

مدیریت: مریم خوش نهال

اخذ ویزای کانادا در تهران, اخذ ویزای توریستی در تهران, بهترین شرکت اخذ ویزای توریستی اروپا در تهران, اخذ ویزا مولتی آمریکا, اخذ ویزا توریستی کانادا, ویزا توریستی کانادا,ویزا توریستی اروپا, ویزا توریستی,اخذ ویزا توریستی, اخذ ویزا شینگن, بهترین شرکت اخذ ویزای توریستی کانادا در تهران کجاست, آدرس اینستاگرام ویزا توریستی, شماره تماس شرکت اخذ ویزای توریستی در تهران , چطوری ویزا توریستی بگیرم, در این مطلب می‌خوانید ، هزینه ویزای مولتی کانادا ، قیمت ویزای تضمینی کانادا ، هزینه ویزای کانادا با دعوتنامه ، هزینه ویزای مولتیپل کانادا ، هزینه ویزای کانادا بعد از ریجکتی ، قیمت ویزای ۵ ساله کانادا ، اخذ ویزای شینگن , .ورک پرمیت کانادا,ورک پرمیت, نحوه گرفتن ورک پرمیت,

10 دیدگاه در “ورک پرمیت کانادا

 1. جعفری گفت:

  “وبلاگ ورک پرمیت کانادا منبع بسیار مفیدی برای اطلاعات در مورد ویزای کانادا است. مطالب جذاب و کاربردی ارائه می‌شود و به طور کلی تجربه مطالعه آن برای من بسیار مفید بوده است.”

  1. مدیر سایت گفت:

   لطف دارید

 2. نگار گفت:

  اطلاعاتی که از وبلاگ ورک پرمیت کانادا به دست می‌آورم بسیار روشن و کامل است. از راهنمایی‌ها و نکات مفیدی که در اینجا ارائه می‌شود بسیار استفاده کرده‌ام.

  1. مدیر سایت گفت:

   باعث افتخار ماست.

 3. مریم گفت:

  وبلاگ ورک پرمیت کانادا به خوبی به نیازهای متقاضیان ویزای کانادا پاسخ می‌دهد. مطالب آن به زبان ساده و قابل درک ارائه می‌شود که برای من بسیار مفید بوده است.

  1. مدیر سایت گفت:

   خیلی مچکرم

 4. جوادی گفت:

  از این وبلاگ برای آشنایی با تغییرات قوانین ویزای کانادا استفاده می‌کنم و باید بگویم که اطلاعات به روز و دقیقی که اینجا ارائه می‌شود بسیار مفید است.

  1. مدیر سایت گفت:

   ممنونم از شما

 5. یزدانی گفت:

  با توجه به تجربه‌های مثبتی که از مطالعه مطالب وبلاگ ورک پرمیت کانادا داشته‌ام، به دوستانم نیز پیشنهاد می‌دهم از این منبع برای اطلاعات مربوط به ویزای کانادا استفاده کنند.

  1. مدیر سایت گفت:

   سپاسگذاریم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *