خدمات توریستی ویزا ویرا

موسسه توریستی ویزا ویرا؛ مرجع اطلاعات توریستی و خدمات مشاوره روش های مختلف مسافرت

آیا به دنبال سفر به کانادا یا کشورهای اروپایی هستید؟ آیا می‌خواهید با اطمینان و راحتی ویزای مورد نظرتان را دریافت کنید؟ آیا می‌خواهید از مشاوره حرفه‌ای و خدمات کارشناسی بهره‌مند شوید؟

اگر پاسخ شما بله است، پس با ما همراه باشید. ما دفتر اخذ ویزای کانادا و حوزه شینگن هستیم.یک مرکز معتبر و مجرب در زمینه اخذ انواع ویزاهای توریستی.ما با داشتن کادری متخصص و مجهز به امکانات روز، آماده ارائه خدمات متنوع و با کیفیت به شما عزیزان هستیم.

*ما با توجه به شرایط و نیازهای شما، بهترین راهکارها را برای اخذ ویزای مورد نظرتان پیشنهاد می‌دهیم.

* ما با دقت و سرعت، مدارک و فرم‌های لازم را تهیه و تکمیل می‌کنیم.

*ما با دنبال کردن پرونده شما در سفارت‌خانه‌ها، از وضعیت آن مطلع شده و شما را آگاه می‌سازیم.

*ما با ارائه مشاوره‌های کاربردی، شما را برای مصاحبه و انگشت‌نگاری آماده می‌کنیم.

*ما با داشتن سابقه‌ای درخشان و نرخ موفقیت بالا، افتخار می‌کنیم که تاکنون برای صدها متقاضی، ویزای کانادا و حوزه شینگن را تهیه کرده‌ایم.

*ما با داشتن قیمت‌های مناسب و رقابتی، سعی می‌کنیم که هزینه‌های شما را کاهش دهیم.

*ما با داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته، همیشه در دسترس شما هستیم و به سوالات و مشکلات شما پاسخ می‌دهیم.

پس دیگر منتظر چه هستید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید

مشاوره تخصصی ویزا ویرا

محتوای مشاوره بر اساس تجربه وکلا و آخرین اخبار منتشر شده تنظیم شده است. در پایان جلسه تصویر روشنی از مسیر پیش روی شما ارائه خواهد شد و اطلاعات کافی برای تصمیم گیری را به دست خواهید آورد. منابع تکمیلی جهت اطلاعات بیشتر نیز در جلسه توسط مشاور تعیین شده برای شما ارسال خواهد شد.

شرایط و مدارک لازم برای ویزای توریستی کانادا

برای اخذ ویزای توریستی کانادا نیاز است که شرایط زیر را داشته باشید:

  • مدارک شخصی مانند پاسپورت معتبر، ترجمه شناسنامه، ترجمه سند ازدواج (در صورت وجود)، ترجمه مدارک تحصیلی، ترجمه کارت پایان خدمت (در صورت وجود)
  • ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه
  • انجام انگشت نگاری در یکی از مراکز VAC سفارت کانادا در کشورهای همسایه ایران
  • فرم‌های پر شده ویزای توریستی
  • ارائه سابقه سفر از طریق مهرهای درج شده در پاسپورت
  • نامه هدف از سفر با توضیح برنامه دقیق بازدید از کانادا

یکی از موارد مهمی که حتما باید به آن توجه داشته باشید ارائه تمکن مالی کافی برای مدت زمانی که میخواهید در این کشور اقامت داشته باشید.

لازم به ذکر است که میزان حداقل تمکن مالی برای ویزای توریستی در نظر گرفته نشده، در واقع به میزان مدت اقامت شما بستگی مستقیم دارد و همچنین به این مورد که آیا در هتل اقامت خواهید داشت و یا نزد بستگان خود خواهید رفت.

به عنوان مثال میتوان اینگونه بیان کرد که اگر قرار است مدت 4 ماه درکنار بستگان خود بمانید و از هتل استفاده نکنید نیاز است به اضای هر ماه حداقل 2000 دلار کانادا ارائه دهید.

البته این اعداد بصورت تقریبی است و به ایرانیان توصیه میشود که تمکن مالی بالاتری ارائه دهند.
در ضمن نیاز است که مبلغی نیز بابت بیمه پزشکی خود در کانادا در نظر بگیرید

مدارک مربوط به شخصی که میخواهد شما را دعوت کند، مثل کارت شهروندی یا اقامت دائم کانادا یا نامه از محل تحصیل در کانادا و یا اشتغال به کار.

همچنین میتواند هر مدرکی باشد مبنی بر اینکه این فرد در کانادا ثبات وضعیت اقتصادی دارد، فیش حقوقی، اسناد ملکی و ….

جهت اپلای ویزای توریستی نیاز است از فردی در کانادا دعوتنامه داشته باشید، این فرد میتواند از اقوام درجه یک و یا از خویشاوندان و یا دوست باشد.

در دعوتنامه لازم است هم مشخصات شما و هم مشخصات فرد دعوت کننده نوشته شود. در ادامه این اطلاعات را به تفکیک بیان می‌کنیم.

مشخصات فرد دعوت‌ کننده شامل:

1.نام کامل

2.تاریخ تولد

3.وضعیت فعلی در کانادا

4.آدرس و شماره تلفن در کانادا

5.عنوان شغلی در صورت اشتغال به کار

مشخصات فرد دعوت شده

1.نام و نام خانوادگی کامل

2.تاریخ تولد

3.نسبت شخص با دعوت کننده

4.آدرس و تلفن

5.هدف از سفر و مدت زمان اقامت

6.همچنین اطلاعاتی درباره مکان اقامت در کشور مقصد

داشتن دعوت نامه از کانادا مقوله ی اجباری نیست و شما میتوانید با ارائه مدارک مربوط به رزو هتل و بلیط هواپیما نیز اقدام به دریافت ویزا کنید ولی لازم به ذکر است که بدون دعوتنامه شانس کمتری خواهید داشت.

در همچین مواردی توصیه میشود که هدف از سفرتان را بصورت جزئی توضیح داده به عنوان مثال اگر 10روز در آنجا هستید قصد دارید که هر روز را به کجا بروید و از چه مکانی بازدید کنید…

  • مدارک شغلی مانند نامه شغلی، قرارداد کاری، حکم بازنشستگی، فیش‌های حقوقی ۶ ماه اخیر، سوابق بیمه و گواهی مرخصی کاری (در صورت امکان).
  • در صورت داشتن شرکت و بیزینس در کشور خود ارائه مدارک شرکت مانند روزنامه رسمی، اساسنامه شرکت، لیست پرداخت مالیات، لیست پرداخت حقوق کارمندان و یا گواهی کسب.
  • مدارک مربوط به دارایی‌های شما مانند سند خانه، آپارتمان، زمین، مغازه و غیره

چرا موکلین به موسسه مهاجرتی ویزا ویرا اعتماد کرده‌اند؟

9
سال فعالیت
5
وکیل باتجربه
215
پرونده موفق
1130
مشتری رضایتمند
دلایل ریجکت ویزای کانادا

ویزای توریستی کانادا میتواند به دلایل متعددی ریجکت شود

تعدادی از این موارد:

در صورتی که درخواست ویزای توریستی شما به دلایل گفته شده رد شود، امکان اپلای مجدد برای اداره مهاجرت کانادا وجود دارد. اما زمانی این کار مفید و نتیجه بخش است که مشکلات پرونده خود را طبق نظرات آفیسر برطرف کرده و شانس خود را مجددا امتحان کنید.

در غیر اینصورت، اگر تغییری در شرایط و مدارک خود به وجود نیاورید و مشکلات پرونده را رفع نکنید، درخواست شما مجددا رد خواهد شد.

اخذ ویزای توریستی کانادا برای اعضای خانواده

اگر با اقامت موقت در کانادا هستید و قصد دارید برای همسر خود ویزای توریستی کانادا بگیرید، می‌توانید از طریق ویزای همراه توریستی (TRV) اقدام کنید.

اگر بصورت اقامت موقت در کانادا زندگی میکنید و میخواهید برای همسر خود ویزای توریستی کانادا بگیرید میتوانید از طریق ویزای (TRV) اقدام کنید.

اگر استادی پرمیت دارید و در یکی از موسساتی که DLI دارند درس می‌خوانید، می‌توانید از طریق نشان دادن تاییدیه ویزای دانشجویی‌تان برای همسرتان اقدام به گرفتن ویزای توریستی کنید. البته دقت داشته باشید درحالتی که شما دانشجو باشید، همسر شما ویزیتور رکورد خواهد گرفت و با موقعیت ویزیتور، مجاز به کار کردن یا درس خواندن در کانادا نیست.

ویزای توریستی کانادا برای خواهر یا برادر

برای گرفتن ویزا برای خواهر و برادر میتوانید از طریق دعوت نامه اقدام کنید ولی در نظر داشته باشید که این راه صد درصدی نیست و در پایان بستگی به آفیسر دارد که این مورد را تایید کند یا ریجکت.

خواهر و برادر شما با در دست داشتن دعوت نامه از سوی شما میتوانند شانس بیشتری برای گرفتن ویزا داشته باشند زیرا هدفشان از سفر کاملا مشخص است.

اگر خواهر و برادرتان سابقه سفر به شینگن نداشته باشند، ممکن است آفیسر به همین بهانه، درخواست ویزای آن‌ها را ریجکت کند که البته این موضوع به‌راحتی در کورت قابل دفاع است.

نداشتن سابقه سفر به حوزه شینگن نمی‌تواند دلیل بر محرومیت خواهر یا برادرتان از دیدن شما شود. البته که وجود چنین سابقه‌ای در تراول هیستوری‌شان می‌تواند به پرونده‌ی آن‌ها بار بیشتری ببخشد.

ویزای توریستی کانادا برای پدر و مادر

اگر در کانادا تحصیل می‌کنید (یا فرزند شما در کانادا درس می‌خواند) با استفاده از دعوت‌ نامه کانادا که از سوی دانشگاه، کالج یا مدرسه‌ صادر می‌شود، امکان دعوت کردن والدین به کانادا وجود دارد. این دعوت‌نامه، فرایند گرفتن ویزای توریستی را برای پدر و مادر ساده‌تر می‌کند اما تضمینی بر ویزا گرفتن آن‌ها نیست.

گرفتن ویزای توریستی کانادا برای والدین می‌تواند از طریق درخواست سوپر ویزای کانادا انجام شود. سوپر ویزای کانادا ویزایی است که برای والدین صادر می‌شود و از نوع مالتیپل است.

سوپرویزای کانادا امکان چند بار ورود به کانادا را می‌دهد و اعتباری ۱۰ ساله دارد. با هربار ورود از طریق این ویزا،‌ می‌توان تا ۵ سال بدون تمدید وضعیت‌ در کانادا ماند. 

با ما راحت سفر کنید